Okresowy basen na Nowym Bocianku

Patrz wyżej i pisz.

Okresowy basen na Nowym Bocianku

Postprzez mieszkaniec » 8 sie 2013, o 16:13

Szukam wspólnika do założenia wypożyczalni gumiaczków a przy większych opadach deszczu / kajaków / które można by udostępniać w garażu podziemnym w budynku nr 1C.Biorąc pod uwagę że 15-20 minut deszczu jest wstanie wypełnić całą długość garażu na kilkanaście centymetrów może to wypalić / biorąc pod uwagę że jest to po wczorajszym deszczu już trzeci raz. Te atrakcje wraz z błotem i śmieciami które wpływają do w/w garażu są wyceniane przez Dorbud na 25.000,00zł za miejsce postojowe. OKAZJA- PROMOCJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mieszkaniec
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 11:38

Postprzez » 8 sie 2013, o 16:13

 

Re: Okresowy basen na Nowym Bocianku

Postprzez viiv » 9 sie 2013, o 06:34

Współczuję Wam. Jak zobaczyliśmy gościa, który wyrżnął busem w Waszą bramę ześlizgując się po śniegu w zimie, to odetchnęliśmy, że do nas się wjeżdża z poziomu drogi. Patrzyłam przez okno przedwczoraj jak lało i jedna osoba wyjeżdżając otworzyła bramę. Wiadomo, brama przez chwilę jest otwarta. Myślałam, że korytko podoła odprowadzeniu wody. Trochę zaczęło się wlewać do garażu, ale nie spodziewałam się kilkunastu centymetrów. To że samochód stoi w wodzie to pół biedy - gorzej z piwnicami...
viiv
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 19:30

Postprzez » 9 sie 2013, o 06:34

 


Powrót do Jakość budynków, zarządca nieruchomości, kontakty z deweloperem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron